SKI AREÁL HORA SVATÉ KATEŘINY
mimo provoz
Zobrazit na:

U vleku

Kapacita objektu:
25 osob

Pokoje:
2 - 6 lůžkové

Cena:
250 Kč/noc

wi-fi, satelit, minibar

Adresa:
Dolní ul. 333
Hora Sv. Kateřiny
435 46

Tel: 604 731 490
Email: schmieder.helmut@centrum.cz
Web: uvleku.webnode.cz

Vzdálenost od areálu: 10 m

Nabízíme příjemné ubytování ve 2 až 6 lůžkových pokojích se snídaní pro každého. Na pokojích najdete například minibar, satelit (české i zahraniční programy) a bezplatné připojení k internetu pomocí "wifi" sítě. V celoročním provoze je také možnost využít "Karavan kemp". (Bližší informace v restauraci.)

V bezprostřední blízkosti restaurace se nachází 300 m dlouhá lyžařská sjezdová dráha s převýšením 103 m a lyžařským vlekem, s možností i večerního lyžování. Lyžařský areál je také nástupním místem velmi známé Krušnohorské lyžařské magistrály. Její obdoba je také na Německé straně asi 1 km. od nás. Okolí města Hora Svaté Kateřiny je protkáno cyklostezkami a turistickými trasami v neobyčejně klidném prostředí. Na Růžovém vrchu stojí rozhledna, z které jsou pěkně vidět vrcholky okolních kopců a malebná údolí. Je 16 metrů vysoká a přístupná veřejnosti. Pro turisty a historiky je možnost (po předchozí domluvě) navštívit i Mikulášskou štolu, která se nachází v blízkosti restaurace, i štolu Fortuna na německé straně.

Doporučujeme také navštívit Seiffen www.seiffen.de který je vzdálen asi 5 km.

Lázeňské městečko Seiffen je vyhledávanou destinací pro svou neobyčejnou atmosféru, kde skoro v každém domě je buď výrobna, nebo obchod s tradičními dřevěnými výrobky. Za těmito výrobky jezdí každoročně mnoho turistů z Německa, Rakouska ale i jiných zemí, pro které jsou nedílnou součástí jejich tradiční výzdoby o vánoční a velikonoční svátky. Zvláště v době adventu má město díky své výzdobě velmi neobyčejnou atmosféru. Pro naše turisty návštěva tohoto města znamená vždy nezapomenutelný zážitek.

V Seiffenu je také bobová dráha, kterou můžete navštívit i s Vašimi dětmi.

V blízkosti restaurace je obchod, kde je možné zakoupit některé tyto výrobky a kde jeho majitel také brousí a prodává kameny. www.schauwerkstaettl.de

 

Přijeďte k nám se na vlastní oči přesvědčit, že Krušné hory už dávno nejsou zdevastované, ale naopak jsou krásné.

Určitě se k nám budete rádi vracet.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.12.

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C
Pátek
9.12.2022

°C
°C