SKI AREÁL HORA SVATÉ KATEŘINY
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Ostružná

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ski areál Ostružná. Areál se nachází v Jeseníkách nedaleko města Hanušovice a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete trojici vleků a jedno lano. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud chcete naučit své ratolesti základní lyžařský postoj, přijde vám vybavení tohoto střediska vhod. Na dětském kolotoči se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Můžete si dát např. gulášek nebo točené pivo.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál hodnotíme spíše kladně. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 76%.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.12.

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C
Pátek
9.12.2022

°C
°C