SKI AREÁL HORA SVATÉ KATEŘINY
mimo provoz
Zobrazit na:

Zvičina - příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Zvičina! Areál se nachází v Krkonoších.

V areálu se nachází dvojice vleků a lano pro děti. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Svah je upravován dle potřeby. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte zelňačku a hamburger. Středisko sousedí s Pecka.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Areál má pár much. Pokulhává také ochota personálu. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 65% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Proč s tím něco neděláte, když si to přejete změnit? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.12.

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C
Pátek
9.12.2022

°C
°C