SKI AREÁL HORA SVATÉ KATEŘINY
mimo provoz
Zobrazit na:

Potůčky - to pravé místo pro rekreaci

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Potůčky a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krušných horách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Svah je upravován denně. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. smažák či kofolu.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum v Horní Blatné.

Areál je spíše průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. 69% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.12.

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C
Pátek
9.12.2022

°C
°C