SKI AREÁL HORA SVATÉ KATEŘINY
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Kasárna

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kasárna. Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít čtveřici vleků. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte česnečku či kulajdu. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je U Sachovy studánky.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. 43% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Chcete zase aktivně lyžovat nebo snowbordovat? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.12.

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C
Pátek
9.12.2022

°C
°C