SKI AREÁL HORA SVATÉ KATEŘINY
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Búřov

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Přijeďte navštívit areál Búřov a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází trojice vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. V areálu se také nachází lyžařská škola. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. točené pivo a zelňačku. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 57% - to je náš verdikt. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Čtěte také: Zimní středisko Búřov

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 13.6.
Zataženo
11°C
9°C
Pondělí
14.6.2021
Jasno
17°C
12°C
Úterý
15.6.2021
Polojasno
22°C
14°C
Středa
16.6.2021
Zataženo
23°C
16°C