SKI AREÁL HORA SVATÉ KATEŘINY
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Zlatá Olešnice se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Zlatá Olešnice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jizerských horách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází jeden vlek. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. zelňačku či hamburger.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Chybí nám zde především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 45%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

Čtěte také: Ski areál Zlatá Olešnice

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 13.6.
Zataženo
11°C
9°C
Pondělí
14.6.2021
Jasno
17°C
12°C
Úterý
15.6.2021
Polojasno
22°C
14°C
Středa
16.6.2021
Zataženo
23°C
16°C