SKI AREÁL HORA SVATÉ KATEŘINY
mimo provoz
Zobrazit na:

Harrachov - Čertova hora - příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Harrachov - Čertova hora. Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Hlavním lákadlem areálu je trojice sedačkových lanovka. Dále v areálu najdete jeden vlek. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte řízečky či kulajdu. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Vlastivědné muzeum .

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je velmi nadprůměrný. Areál nic zásadního nechybí. 72% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.12.

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C
Pátek
9.12.2022

°C
°C