SKI AREÁL HORA SVATÉ KATEŘINY
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Bedřichov

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Bedřichov. Areál se nachází v Jizerských horách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je 6 sedačkových lanovek.. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete kofolu a bramboračku.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. V okolí se nachází Městské muzeum Železný Brod, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál by potřeboval několik větších investic. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 66%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Čtěte také: Bedřichov - to pravé místo pro rekreaci

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 25.10.
Zataženo
4°C
4°C
Úterý
26.10.2021
Polojasno
9°C
4°C
Středa
27.10.2021
Zataženo
10°C
3°C
Čtvrtek
28.10.2021
Skoro jasno
7°C
2°C