SKI AREÁL HORA SVATÉ KATEŘINY
mimo provoz
Zobrazit na:

Petříkov - Kaste + Relax - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Petříkov - Kaste + Relax a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je 6 sedačkových lanovka. a jedno lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte horkou čokoládu či smažený sýr. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

Areál je spíše průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Personál je poměrně vstřícný. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 71%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.12.

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C
Pátek
9.12.2022

°C
°C