SKI AREÁL HORA SVATÉ KATEŘINY
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Bartošovice

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Přijeďte navštívit areál Bartošovice a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází jeden vlek a jedno lano. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Úprava svahu probíhá denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. řízečky a zelňačku. Středisko sousedí s Jablonné nad Orlicí.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 61% - to je náš verdikt.

Čtěte také: Bartošovice - lyžaři si přijdou na své

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 25.10.
Zataženo
4°C
4°C
Úterý
26.10.2021
Polojasno
9°C
4°C
Středa
27.10.2021
Zataženo
10°C
3°C
Čtvrtek
28.10.2021
Skoro jasno
7°C
2°C