SKI AREÁL HORA SVATÉ KATEŘINY
mimo provoz
Zobrazit na:

Český Jiřetín - lyžaři si přijdou na své

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Český Jiřetín a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krušných horách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází čtveřice vleků. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu se nachází snowpark. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. zelňačku a gulášek. S dopravou lyžařům pomáhá skibus.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. V okolí se nachází Zoopark Chomutov, kde si přijdou na své milovníci zvířátek.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 64%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.12.

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C
Pátek
9.12.2022

°C
°C