SKI AREÁL HORA SVATÉ KATEŘINY
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Přemyslov ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Přemyslov a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází dvojice vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Každý hladový krk jistě potěší kofolu nebo točené pivo. Do areálu můžete jet také skibusem.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Milovníci romantických zámků nesmí přijít o pohled na zasněžený Zámek Jánský Vrch, který se nachází ve vzdálenosti 32km od areálu.

Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Kvalita zázemí je nadstandartní. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 75% prostě dát nemůžeme. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Chcete zase aktivně lyžovat nebo snowbordovat? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.12.

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C
Pátek
9.12.2022

°C
°C