SKI AREÁL HORA SVATÉ KATEŘINY
mimo provoz
Zobrazit na:

Vranča - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Vranča a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech.

V areálu se nachází dvojice vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete hamburger a bramboračku.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. V okolí se nachází Technické muzeum Tatra, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 63%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.12.

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C
Pátek
9.12.2022

°C
°C