SKI AREÁL HORA SVATÉ KATEŘINY
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Polička ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přijeďte navštívit areál Polička a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází na Vysočině a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete jeden vlek a lano pro děti. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 320m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Úprava svahu probíhá denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete bramboračku či smažený sýr.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 73%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Nechcete se s tím smířit? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 13.6.
Zataženo
11°C
9°C
Pondělí
14.6.2021
Jasno
17°C
12°C
Úterý
15.6.2021
Polojasno
22°C
14°C
Středa
16.6.2021
Zataženo
23°C
16°C