SKI AREÁL HORA SVATÉ KATEŘINY
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Petříkov - Kaste + Relax - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste středisko Petříkov - Kaste + Relax a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Bedřichov

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Bedřichov.

Do ski areálu Stříbrná se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte navštívit areál Stříbrná a užijte si zimní radovánky naplno!

Středisko Baby Třebíč - Pod kostelíčkem - nemastné, neslané

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Baby Třebíč - Pod kostelíčkem a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Kasárna

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kasárna.

Potůčky - to pravé místo pro rekreaci

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Potůčky a užijte si zimní radovánky naplno!

Zvičina - příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Zvičina!

Na co si dát pozor před zimní dovolenou

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. Co je ale ještě horší, vy se ztrapníte před svoji drahou polovičkou a jako chlap selžete! Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly? V tomto krátkém článku se pokusím shrnout ty nejběžnější problémy.

Francouzská střediska vedou

Zima přichází mílovými kroky. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Rozhodují především finance. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Podle čeho vybírat lyžařský areál?

Majitelé ski areálů už dokončují přípravné práce pro zahájení sezóny. Sněžná děla chrlí vodu a vleky procházejí posledními revizemi. Lyžařská sezóna už je za dveřmi.

Poniklá-Homole - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Poniklá-Homole!

Zimní středisko Ostružná

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ostružná.

Areál Polička ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přijeďte navštívit areál Polička a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Zásada

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Zásada.

Vranča - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Vranča a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Horní Vltavice - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Navšivte s rodinou středisko Horní Vltavice.

Neváhejte a nakupujte sportovní oblečení od českých výrobců

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Dejte šanci českým výrobcům. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců.

Areál Přemyslov ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Přemyslov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Český Jiřetín - lyžaři si přijdou na své

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Český Jiřetín a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Bartošovice

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Přijeďte navštívit areál Bartošovice a užijte si zimní radovánky naplno!

Benecko - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zkuste ski areál Benecko!

Harrachov - Čertova hora - příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Harrachov - Čertova hora.

Do ski areálu Zlatá Olešnice se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Zlatá Olešnice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Búřov

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Přijeďte navštívit areál Búřov a užijte si zimní radovánky naplno!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.12.

°C
°C
Středa
7.12.2022

°C
°C
Čtvrtek
8.12.2022

°C
°C
Pátek
9.12.2022

°C
°C